.grafický design

Ať už potřebujete nové logo s úplnou koporátní identitou, rychlý leták k propagaci vaší akce nebo produktů nebo kompletní novou brožuru, jsme vám k dispozici.

V případě nového designu loga nabízíme standardní výběr ze tří konceptuálních návrhů, z nichž poté rozvineme váš výběr loga do nejjemnějších detailů a doladíme jej podle vašich představ. Samozřejmě je možné nechat si vypracovat kompletní logo manual a korporátní identitu, aby pravidla pro používání vašeho loga a korporátní identity byla do budoucna jasně a pevně stanovena.

U každého projektu začneme briefingem, kde specifikujete své potřeby, řeknete nám něco o vaší společnosti a produktu nebo službě, abychom měli všechny potřebné informace k hladké realizaci vašeho požadavku.

Zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail s vašimi potřebami, rádi vám připravíme nabídku.

.správa sociálních sítí

Chcete propagovat svou společnost, produkty a / nebo služby na sociálních médiích jako je Facebook nebo Instagram? Můžeme vám s tím pomoci. Buď tak, že vás nastavíme a poskytneme vám  grafický obsah, v takovém případě se postaráte o textovou část, nebo se o Vaše profily postaráme úplně.

K tomu bude potřeba schůzka nebo hovor, abychom mohli analyzovat vaše potřeby, jakými materiály již disponujete a co bude potřeba připravit. Společně se dohodneme na frekvenci zveřejňování příspěvků, stanovíme cíle a směr, kterým chcete jít marketingově, a také období, po které chcete, abychom udržovali vaše kanály sociálních médií. Součástí dohody je samozřejmě týdenní nebo měsíční zpráva o činnosti.

Máte zájem o tuto službu? Pro více informací nás prosím kontaktujte.

.projektový management

Díky našim dlouholetým zkušenostem v e-commerce a znalosti technologií vám můžeme nabídnout služby řízení projektů, které v zásadě spočívají v řízení projektu, ale také v překladu vašich přání programátorům vývojáře. To vám uvolní ruce pro jiné activit a zajistí hladký průběh vašeho projektu.

Máte projekt, ale nemáte vývojáře? Můžeme vám s tím pomoci. V případě menších projektů máme po ruce programátory, se kterými spolupracujeme, v případě velkých projektů elektronického obchodování vám můžeme pomoci s výběrovým řízením na projekt a se správnou volbou vývojářů i systému.

Pro více informací nebo nezávaznou nabídku našich služeb nás kontaktujte.

.překlady

Nabízíme překlady a korektury z češtiny a angličtiny do nizozemštiny nebo z angličtiny nebo nizozemštiny do češtiny (rodilí mluvčí). To se týká marketingových textů pro webové stránky, brožury nebo například uživatelské příručky. Standardně nabízíme bezplatný zkušební překlad, takže máte kvalitu předem zajištěnou.

Kontaktujte nás se svými požadavky a prozkoumejte možnosti.

.podpora tendru tiskovin

Jste ztraceni v široké nabídce tiskových společností ve vaší oblasti nebo na webu? Bez obav. Můžeme vám v tom pomoci tím, že nabídneme vaše požadavky na tisk naší prověřené síti profesionálních tiskáren, a ozveme se vám s nejlepší kvalitou a cenou a nejkratší dodací lhůtou.

Kontaktujte nás se svými požadavky nebo nám zavolejte, abyste se dozvěděli více o této službě.

Privacy Settings
Soubory cookie používáme k vylepšení vašeho zážitku při používání našich webových stránek. Chcete-li se dozvědět více o cookies, které používáme, a o údajích, které shromažďujeme, zkontrolujte prosím naše nastavení ochrany osobních údajů.
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google